User Rating: 4 / 5

Star ActiveStar ActiveStar ActiveStar ActiveStar Inactive
 

Przeglądając internet można się natknąć na dziwną działalność ludzi, ludzi agencji rządowych, agencji militarnych. Jak wszyscy wiemy na ich czele stoją często ludzie wysokiej inteligencji, ludzie często obdarzeni niezwykłą intuicją oraz wiedzą naukową niedostępną "zwykłym zjadaczom chleba". Czy w przypadku niezwykłej instalacji opisanej poniżej mamy doczynienia z przykładem zastosowania świętej geometrii w celach skrytych badań aspektów wielowymiarowej rzeczywistości ?

Instalacja ta znajduje się w Australii, jest to wojskowa "struktura" marynarki wojennej "Harold E. Holt Comunications Stations Area A" Miejsce to stało się ostatnio super tajnym centrum do badań nad komunikacją kosmiczną (VLF czyli Very Low Frequency-niskie częstotliwości) VLF jest stosowana do komunikacji z łodziami podwodnymi ze wzgldęu na właściwości fali elektromagnetycznej niskiej częstotliwości.

Zdjęcie satelitarne tej niesamowitej instalacji...

Tajemniczość tej konstrukcji jak widać polega na jej wzorze geometrycznym. Dlaczego armia stosuje taki typ geometrii ? Zdjęcia oraz informacje pochodzą ze strony marsanomalyresearch.com, autor tej strony podejrzewa, że naukowcy tam pracujący robią doświadczenia z plazmą, z polem plazmy generowanym za pomocą tej konstrukcji.

Comments (0)

5000 characters remaining

Cancel or