User Rating: 5 / 5

Star ActiveStar ActiveStar ActiveStar ActiveStar Active
 

Poprzednia supercywilizacja nadludzi z ich biologiczną długością życia 900-set lat musiała osiągnąć niebywały poziom wiedzy oraz doświadczenia w sprawach między wymiarowych, doświadczenia w kontakcie z NATURĄ, naturą jako nauczycielką tajemnic. Ci nadludzie posiadający kontakt z Super Bytem, Aniołami oraz Synami Bożymi musieli wytworzyć jakiś niezwykły obraz wszechświata, musieli posiąść jakąś niezwykłą wiedzę, która w końcowym etapie ich rozwoju doprowadziła do globalnej katastrofy.

Czy możemy znalezć jakieś artefakty lub budowle potwierdzające tą ich niezwykłą wiedzę oraz tajemnicze postrzeganie rzeczywistości z jej wielowymiarowością? Otóż znajdowane są rzeczy, które nie pasują do standardowego rozumienia historii, a zwłaszcza poprzedniej cywilizacji z okresu starożytności, nie pasujące do historii przedstawianej w podręcznikach szkolnych czy naukowych. Nie pasują one do ogólnie przyjętego modelu "prymitywnych" przodków.

Jak większość wie, a przynajmniej ci którzy się interesują zakazaną archeologią poprzednia cywilizacja była bardziej rozwinięta od obecnej, obecna cywilizacja według hinduizmu oraz Biblii jest cywilizacją z ograniczonymi możliwościami, cywilizacją żyjącą w zmienionym świecie, nieświadomą istnienia wyższych światów, wyższych Istot, zwalczającą tych którzy wierzą w Super Byt/Istotę zdolną stwarzać całe światy oraz istoty je zamieszkujące, innymi słowy nastąpiła "DEWOLUCJA". Na czym polegała ich eksploracja wszechświata? Musimy pamiętać, że ich świat psychiki oraz cielesności był inny, był uwarunkowany wyższą zawartością tlenu ! Pociągać to mogło za sobą inną percepcję rzeczywistości. Przyjrzyjmy się takim zagadkowym artefaktom, budowlom lub miejscom...:

Na zdjęciach poniżej tajemnicze elementy "konstrukcji" z miejsca zwanego Petrą. Jakie zadanie miało być przyporządkowane tym "rzezbieniom"? Czy był to efekt "wibracji" umysłu lub rzeczywistości, mający wpływać na samopoczucie, na zmianę świadomości? Nikt nie będzie zadawał sobie trudu by wykonać takie pracochłonne "elementy" ścian jeżeli nie miałyby one mieć jakiegoś zadania do spełnienia, to chyba oczywiste.

Byłoby to może osobliwością gdyby nie podobne "elementy naścienne" z tajemniczego miejsca zwanego Serapeum w Egipcie.

Zdjęcia przedstawiają starożytny "hinduski bunkier" z jego perfekcyjnie wykończoną wewnętrzną powierzchnią. Część naukowców twierdzi, że pojęcie matematycznego zera pochodzi ze starożytnych Indii, osobiście twierdzę, że pochodzi z pierwotnej, jednej i pierwszej ludzkości, zanim powstały cywilizacje i języki, nastąpił podział ludzkości, podział języków jakimi się posługiwała, wszystko co pozostało po pierwszej cywilizacji przejeły kultury i ludy powstałe na jej bazie, przejmując wiedzę, naukę oraz budowle pozostawione na danym terenie. Wykończenie powierzchni wskazuje na wielkie znaczenie tego pomieszczenia. Czy miało ono naukowe zadanie? Czy nauka poprzedniej cywilizacji nie była związana z "wyższym poznaniem świata"? Wyższymi naukami pochodzącymi od Istot wyższych?

Czy przedstawione poniżej figurki to istoty "żywe" czy może produkt zaawansowanej cywilizacji hinduskich bogów lub Atlantów?

Uskrzydlona figurka przedstawia "boga ubioru", znaleziona w Ameryce południowej, szacowany wiek to 1500 lat przed naszą erą, jej stój wskazuje na rodzaj "skafandra ciśnieniowego"

Starożytny mur z wielkich głazów przypominających swoim kształtem te z Ameryki południowej. Są to głazy z Turcji, pokazują one jak "dziwną" metodą obrabiania skał się posługiwano. Czy "zmiękczano" skałę za pomocą jakiejś energii a następnie ją kształtowano odpowiednio dopasowując do siebie? Ich technologia obrabiania skał pozostanie nierozwiązaną tajemnicą do czasów odnalezienia "zapisu" starożytnej supercywilizacji. Czy zapis tamtej cywilizacji był zapisem wyrytym na blokach skalnych czy może był on zapisany na innym nośniku? Czy starożytni odkryli niezwykłe cechy kwarcu znajdującego się w skałach? Może w niektórych przypadkach nie było wcale materialnego nośnika?!

"... Niebo i ziemia przeminą, a moje słowa nie przeminą..." Łukasza 21-32

Pierwsza cywilizacja super nadludzi posiadła wiedzę o wszechświecie, o galaktykach, gwiazdach i planetach. Wszystkie budowle pozostałe po tej cywilizacji świadczą o jej ogromnej wiedzy związanej z możliwościami "zmiany materii", "komunikacji międzywymiarowej.

Rodzaju 11:6 - " I rzekł Pan: Oto jeden lud i wszyscy mają jeden język, a to dopiero początek ich dzieła. Teraz już dla nich nic nie będzie niemożliwe, cokolwiek zamierzą uczynić."

Możliwości te stały się prawdopodobnie przyczyną jej upadku oraz wyroku Super Bytu. Oczywiście nie wiemy kto dokładnie i jak zmienił poprzednich ludzi, że stali się zli w oczach Super Istoty, czy byli to Aniołowie, czy może "dzieci" powstałe ze związku Aniołów i ludzi. Jeżeli Nadistota stwierdza fakt, "...że dla nich wszystko będzie możliwe..." to mamy doczynienia z supercywilizacją wraz z niezwykłą wiedzą, którą posiadła tamta ludzkość !

Ze Świętych Zródeł wiemy, że ludzkość została podzielona i rozproszona...

Rdz 11:9 - "Dlatego też miejsce owo nazywa się Babel, gdyż Bóg pomieszał języki [wszystkich mieszkańców], a ich samych rozproszył po całej ziemi"

...możemy się domyślać tylko o możliwych zmianach genotypu ludzi, którzy przestali się rozumieć, przestali być jednością, przestali się kochać nawzajem. Odkopywane mumie w Ameryce południowej wskazują na blond kolor włosów tych którzy żyli przed obecnymi indianami.

Potwierdzeniem koloru włosów są maski z niebieskim zabarwieniem tęczówek znajdowane w Ameryce Południowej.

W Iranie możemy znalezć "wycięcia w skałach", znajdowane są podobne na całym świecie, jakie jest ich zastosowanie? Uczeni łamią sobie głowy, są to "uczeni", którzy zostali "nauczeni" materialnego poglądu na otaczający nas świat i cztero wymiarową rzeczywistość.

tutaj "brama" z Ameryki południowej

Bramy z Rustam Persepolis:

Czy świat ma więcej wymiarów niż cztery w których żyjemy? Moim skromnym zdaniem tak, ma więcej, wspominają o tym naukowcy od mechaniki kwantowej i matematycy. Starożytna cywilizacja miała kontakt z inną rzeczywistością, umiała kontrolować inne wymiary, posiadała wiedzę o innych wymiarach, możemy to obserwować w pozostałościach tajemniczych budowli oraz "skomplikowanej" nauce starożytnych mędrców.

Ostatnio dzięki wynalazkowi "potrafiącemu utrwalić obraz i dzwięk" udało się zarejestrować takie zjawiska na niebie:

Starożytni wiedzieli więcej o NATURZE niż zdajemy sobie sprawę w naszym codziennym zalataniu, zabieganiu, wykorzystywali to do swoich "badań", do swojej "działalności". Złoty podział, który występuje w arcydziełach starożytnych, oraz dziwne konstrukcje sugerujące "wpływ" tej matematycznej reguły na rzeczywistość, rzeczywistość człowieka jest widoczny dla tych chcących dostrzec inną "wiedzę" tamtych ludzi.

Największą koncetracją tajemnic oczywiście pozostaje starożytny Egipt, Egipt który zdaje się być centrum kosmicznym, centrum starożytnej "działalności":

"Bramy egipskie"

Jedną z większych tajemnic pozostaje "geologiczna konstrukcja" z Afryki (zdjęcie wstępne), zwą ją "Okiem Afryki", "Strukturą Richart". Czy jest to naturalna pozostalość geologiczna (pozostałość po impakcie meteoru ) jak chcą to widzieć tzw. "naukowcy"? Czy może jedna z największych pozostalości dzialalności supercywilizacji? Struktura ta pasowałaby do "okrągłej technologi" starożytnych... Jej średnica wynosi około 35 kilometrów !

Trzeba mieć także na względzie te dziwne okrągłe pozostałości, odnalezione dzięki pracy niezależnych poszukiwaczy, a utrwalone na znanym wam filmie dokumentującym pozostałości poprzedniej cywilizacji, cywilizacji przedpotopowej.

Chciałoby się zapytać "..Co tam się działo, co się działo przed potopem?!..."

Jak wcześniej już pisałem, pierwsza cywilizacja wytworzyła tajemniczą cywilizację, był to efekt jej zdolności do odbierania innej rzeczywistości, ich ciała miały większy potencjał życiowy co objawiło się w ich długości życia sięgającej 900-set lat ! Nie wiemy czy ich sposób odżywiania się innym pokarmem niż nasz obecny miał wpływ na ich długowieczność?

Większość z was zapewne wie, że pierwsza cywilizacja nadludzi była cywilizacją wegetarian, możemy o tym przeczytać w Świętych Zródłach historii ludzkości:

Ks. Rodzaju 1-29: I rzekł Bóg: "Oto wam daję wszelką roślinę przynoszącą ziarno po całej ziemi i wszelkie drzewo, którego owoc ma w sobie nasienie: dla was będą one pokarmem

Jeżeli do tego dołożymy jeszcze zwiększoną ilość tlenu znajdującą się w powietrzu, którym oddychali ci tajemniczy "super ludzie", to obraz tamtego świata powinien nas skłonić do zmiany paradygmatu o cywilizacji Ziemian i jej historii. Co mają w posiadaniu instytuty archeologiczne różnych państw? Co skrywają przed nami archeologowie?

Przedstawiam państwu kilka zdjęć, które mogą rzucić nieco światła na nasz pogląd odnośnie historii "ziemskich" cywilizacji z dalekiej przeszłości..., czy aby "ziemskich"? a może nasza cywilizacja nie jest "ziemska"? może nasza cywilizacja jest tą narzuconą nam przez jakieś dziwne zdarzenia lub inną cywilizację z poza tej planety? może ta "nasza" cywilizacja technologiczna jest efektem działań "Istoty" która skusiła Biblijną Ewę by ta zjadła z drzewa poznania dobra i zła?

Ta figurka została znaleziona w Ameryce południowej, czy jest to przedstawienie kogoś w hełmie lotniczym? Kogoś odwiedzającego przed lub po potopowych ludzi?

Zdjęcie z płaskowyżu Nazca, ze wzmocnioną częścią obszaru z którego wyłania się coś co może przypominać podpis wykonawcy tych linii, czy byli to Atlanci z istniejącej jeszcze wyspy?

Pojazd jednoosobowy? Niezwykle ciekawe przedstawienie czegoś co moglo być rodzajem lotniczego środka lokomocji...

Ta dziwna konstrukcja została odkopana w Chinach, niestety "coś się stało" i chińskie władze rozkazały to coś zakopać z powrotem !

Wykopaliska w południowej Sonorze, Meksyk, czaszki z dziwnym kształtem...

Przedstawiam państwu zdjęcie, które jeżeli jest prawdziwe (a wszystko wskazuje że jest) i przedstawia prawdziwą czaszkę powinno sprawić, że powinniśmy zmienić całkowicie naszą perspektywę na wydarzenia związane z historią gatunku Homo sapiens sapiens, zródła tego zdjęcia z którego ono pochodzi twierdzą że jest to czaszka z Australii, miejscowość Adelaida, czaszka ta podobno znajduje się w "Południowym muzeum Australii", jej objętość jest prawdopodobnie największa z dotychczas odkopanych na całym świecie ! Osobiście uważam że jest ona "piękna", jeżeli tak można mówić o czaszce? Posiada trzy szwy czaszkowe, ładny kształt, prawdopodobnie oczodoły są większe niż u Homo sapiens, uzębienie wygląda na kompletne..., pojawia się pytanie czy czaszki z Peru, które charakteryzują się często dużymi zniekształceniami nie są objawami kontaktów z Synami Bożymi? Ich różnorodność, jak i widoczne zmiany anatomii w postaci braku szwów czaszkowych i inne, mogłyby wskazywać na taki właśnie kontakt, którego skutkiem była utrata cech czaszki z Australii? Nie wiemy jakie będą wyniki badań genetycznych nad czaszkami z Peru wcześniej wspomnianego badacza L.A. Marzulliego, lecz możemy się zastanowić czy ten okaz jest okazem "ludzi" przybyłych ze świata o wyższej zawartości tlenu? Ze świata przedpotopowego? Czy nie jest to okaz "człowieka" z Arki Noego? Człowieka z tym przedpotopowym bogatym DNA, które się mocno zredukowalo w kolejnych wiekach po potopie?

Historia rasy ludzkiej jest tak skomplikowana jak samo DNA ! Naukowcy co i rusz zmieniają wersje "powstania człowieka", wielu z nich nie prowadzi wogóle badań lub ukrywa prawdziwe rezultaty w obawie przed zwolnieniem z pracy, ogólno światowa grupa reżimu EWOLUCYJNEGO, nie dopuści do prawdziwych badań ! Przykładem niech będzie Homo florensis, mały człowiek - Hobbit znaleziony w Jaskini Liang Bua na indonezyjskiej wyspie Flores. Najlepiej zachowane szczątki człowieka z Flores tworzą prawie kompletny szkielet i prawie nieuszkodzoną czaszkę około 30-letniej kobiety wzrostu około 1 metra. Część lub całość tych kości została zamknięta i nie jest udostępniania dla naukowców, to znaczy tych "nie wtajemniczonych"... Czy tak się zachowują prawdziwi naukowcy? czy może raczej wystraszeni? Inny badacz odkrył jeszcze inne szczątki Hobbitów...:

Szczątki małych ludzi o wzroście około metra znalazł na wyspie w archipelagu Palau w Mikronezji południowoafrykański paleoantropolog Lee Berger.

Pigmeje z Palau mieli od 94 do 120 cm wzrostu i ważyli 32-41 kg. Rozmiarami przypominają więc Homo floresiensis – małych ludzi z indonezyjskiej wyspy Flores, których szczątki odkryto w 2003 r. Jednak według Bergera ludzie z Palau mieli dwa razy większe mózgi niż Homo floresiensis.

Z lewej odlew czaszki z Peru, której cechy anatomiczne są szokujące, lecz ta z prawej (australijska) to "nowa jakość". Mózg jest organem, który zużywa najwięcej energii ze wszystkich znajdujących się w ciele człowieka ! Czy ilość tlenu przed potopem nie miała wpływu na możliwość utrzymania tak dużych mózgów?

Kim była rasa super "ludzi" - nadludzi, żyjąca w zamieszchłej przeszłości?

Na tym zdjęciu (z lewej) widoczna czaszka o wielkości jeszcze większej niż ta z Australii, i znacznie większa niż ta pokazana po prawej !...:

Do zagadek związanych z tajemnicza przeszłością ludzi oraz ich doswiadczeń z mieszaniem się z innymi istotami, z Istotami Wyższymi należy pozostalość tych dziwnych znalezisk, jedną z nich jest "mumia z Wyioming" albo mumia Pedro:

Kiedy w 1932 r. znaleźli go poszukiwacze złota, siedział sobie jak nigdy nic na skalnej półce w grocie w górach San Pedro. Jego miniaturowe zmumifikowane ciało mierzyło zaledwie kilkanaście centymetrów. Kiedy okazało się, że jest to mumia prawdziwego człowieka, być może nawet w podeszłym wieku, zaczęto łączyć ją od razu z indiańskimi opowieściami o rasie agresywnych małych ludzi zamieszkujących m.in. stan Wyoming, gdzie Wielkie Równiny łączą się z Górami Skalistymi.

O tym dziwnym znalezisku możecie przeczytać tutaj:

http://infra.org.pl/historia-/zakazana-archeologia/1028-pedro-mumia-z-wyoming

Zdjęcie z Tzintzuntzan Mexico, czy była to konstrukcja gdzie "parkowały" jakieś pojazdy? "lotnicze"?

dla przykładu niższa część zdjęcia to dzisiejsze lotnisko...

Zdjęcie przedstawia posąg z Ameryki południowej, kolejny w czyms co przypomina "hełm lotniczny", wygląd tej twarzy nie przypomina żadnej ze znanych ras występujących obecnie, czy jest to Atlanta?

Zdjęcie laserowego odwzorowania terenu, Majańska piramida i okolice miejscowości Characol.

Kim byli ci, których uwiecznili w postaci figurek ludzie piramid?

Dlaczego na całym świecie odkopuje się wciąż nowe piramidy, dziwne konstrukcje nieznanego przeznaczenia? Dlaczego ich ilość jest tak olbrzymia? Jaką wiedzę posiadała cywilizacja pierwszych ludzi?

Jak odbierali rzeczywistość? Skąd te dziwne figurki "istot" przypominających lotników z jakąś zaawansowaną technologią? Czy Altlantyda to fakt starożytnej przeszlości? Czy istniała jakaś część ludzkości która posiadała technologię daleko bardziej rozwiniętą od naszej? Czy istoty z niezwykłymi kształtami czaszek to Atlantydzi, istoty przybyłe z innego wymiaru, innego świata?

Jakie tajemnice skrywają archeologowie? Czy takie posągi europejskich twarzy z brodami wykopywane w Ameryce południowej są dla "elity wtajemniczonych" czymś kłopotliwym?

http://popotopie.blogspot.com/

Przedstawiam państwu zdjęcie z miejsca Petra, jest to tajemnicze wycięcie w skałach, lecz co bardziej interesujące to pozostałość jak się wydaje "stojącej" wody, wody popotopowej?

Strzałki wskazują poziom wody jaki prawdopodobnie się utrzymywał przez czas potrzebny by pozostawić ślad...

Skrywane rezultaty skanów terenu:

Źródło: dailymail.co.uk

Comments (2)

5000 characters remaining

Cancel or

  • AndrzejVoX
    <a href=http://www12.ftb.pl/redirect.asp?typ=link&url=http://jozefacki.pl/2012/03/12/>Strona</a>
  • zqpcivpo
    He was undecided, and knew not if he wereworthy of this, but <a href="http://marlinspayday.co.uk">payday loans</a> vcoljhojo <a href=http://marlinspayday.co.uk>Marlins Payday Loans</a> pay day loans http://marlinspayday.co.uk and can stay here nolonger.