Starozytni kosmici S05E10 - Tajemnice piramid

Znowu zaobserwowano dziwny obiekt w okolicy wulkanu Popocatepetl

Meksykański wulkan Popocatepetl nie przestaje zadziwiać badaczy zjawisk paranormalnych. Już kilkakrotnie w ciągu ostatnich miesięcy zaobserwowano obiekty wlatujące i wylatujące z krateru. Najnowsza obserwacja tego typu została dokonana 16 lipca 2013 roku.

Read more ...

Słońce

Średnica (km): 1.392.000
Masa (Ziemia = 1): 332.950
Gęstość (g/cm³, Woda = 1): 1,41
Okres obrotu: ok. 27 dni
Przyśpieszenie grawitacyjne (m/²): 273
Szybkość ucieczki (km/s): 620
Read more ...

Co znaleziono na Księżycu? Tajemnica misji Apollo 20

Oficjalnie wiemy, że misje Apollo zakończyły się w 1972 roku wraz z powrotem na Ziemię misji Apollo 17. Są jednak ludzie, którzy twierdzą, że miały miejsce jeszcze co najmniej trzy kolejne ekspedycje. Co chciano ukryć?

Read more ...

Naukowcy odnaleźli dowód na poprawność teorii alternatywnych wszechświatów

Zdjęcie wszechświata gdy miał 380 tysięcy lat

Naukowcy uzyskali pierwsze potwierdzenie, że istnieją inne wszechświaty. Dokonano tego dzięki pracy kosmicznego teleskopu Planck, należącego do Europejskiej Agencji Kosmicznej. Wykryto pewne anomalie, które zdają się potwierdzać to, co teoretycy postulowali już od dawna.

Read more ...

Tajemnice piramidy Cheopsa

Wprowadzenie

Nikt z nas nie wątpi, że z Piramidą Cheopsa wiąże się wiele niewyjaśnionych zagadek. Ten obiekt, uznany za jeden z siedmiu cudów świata, możemy zaliczyć do najbardziej tajemniczych budowli na Ziemi.

Read more ...

Tajemnice Piramid 2010

Informacje z innego wymiaru

Piszę ten artykuł pod wrażeniem filmu zaprezentowanego przez Antonio Urzi i Simona Sibilla, który możecie państwo obejrzeć tutaj lub poniżej. Wideo to przedstawia wygląd kompleksu piramid Teotihuacan z lotu ptaka.

Read more ...